Aktualności
Data dodania: 22 maja 2019

Okolice zbiornika Pniowiec w rybnickiej dzielnicy Chwałęcice, to miejsce całorocznych spacerów, a nie tylko letnich kąpieli.

więcej >>
Data dodania: 18 maja 2019

RYBNIK KOCHA ROWER ... pod takim hasłem w najbliższą niedzielę na rybnickim rynku odbywać się będzie rowerowy festyn. Tego dnia dla pasjonatów dwóch kółek nie zabraknie rowerowych atrakcji.

więcej >>
Data dodania: 16 maja 2019

W niedzielę swój ostatni mecz w sezonie rozegrają rybniccy piłkarze ROW 1964. Jest to starcie pt. być albo nie być w II lidze. Również w niedziele wystartuje Biegowe Grand Prix Rybnika, pierwszą odsłoną – Bieg Wiosny 2019. Cały czas można zapisywać się na pozostałe biegi cyklu, jak również na MOSiR-owe akademie. W sobotę swoje zmagania zakończą siatkarz amatorzy. Odbędzie się także 5. Ogólnopolska Olimpiada Sportowa Seniorów – You Win.

więcej >>
Data dodania: 10 maja 2019

W dniach 13-14 maja trwać będą w mieście IV Rybnickie Dni Integracji - tym razem pod hasłem “Masz w sobie dobro! – przekaż dalej”.

więcej >>
Data dodania: 9 maja 2019

W piątek, 10 maja rusza sprzedaż biletów na koncerty organizowane na stadionie miejskim podczas 50. Dni Wodzisławia Śląskiego. Bilet wraz z opaską na rękę, ważną przez dwa koncertowe dni 8 i 9 czerwca br., kosztuje 2 złote. Zachęcamy do szybszego zakupu, aby uniknąć stania w kolejkach w dniach imprez.

więcej >>
Data dodania: 3 maja 2019

Majówka w plenerze? Jak najbardziej. Od początku maja korzystać można z nowej, dwukilometrowej trasy rekreacyjnej biegnącej wokół Zalewu Pniowiec.

więcej >>
Wyszukiwarka