Archiwum aktualności
Data dodania: 8 stycznia 2019

Styczeń w Rybniku upłynie pod znakiem koncertów noworocznych z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. Do wspólnego kolędowania zaproszeni zostali: Kasia Stankiewicz, Kasia Cerekwicka, Kuba Badach i Damian Maliszewski.

więcej >>
Data dodania: 8 stycznia 2019

Od środy 9 stycznia do soboty 12 stycznia na ulicach będzie można spotkać aktorów, których widzowie poznali już w trzech poprzednich seriach "Diagnozy". Do serialu wraca Jan Englert, a nową postać rybnickiego lekarza zagra Maciej Stuhr.

więcej >>
Data dodania: 24 grudnia 2018
Autor: Agnieszka Łach ŚOT

W ostatnim wydaniu magazynu 2B Style Nr 5(356)2018 grudzień 18-styczeń 19, ukazał się artykuł opisujący województwo śląskie w świątecznym klimacie.

więcej >>
Data dodania: 19 grudnia 2018

- Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy rodzinne miasto odwiedza wielu raciborzan rozsianych po całym świecie i kraju. Wobec tego, środa 26 grudnia będzie okazją do zwiedzenia Zamku Piastowskiego oraz śląskiej Sainte Chapelle, czyli kaplicy zamkowej – mówi Mariola Jakacka, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

więcej >>
Data dodania: 14 grudnia 2018

„Rybnik bohaterem serialu. Przewodnik śladami postaci i wątków „Diagnozy” to najnowsza, 16-stronicowa miejska publikacja. Folder ten łączy elementy typowego miejskiego przewodnika z historią powstawania serialu „Diagnoza” w naszym mieście. Poznamy miejsca w których kręcony jest serial, a także kulisy powstawania „Diagnozy”.

więcej >>
Data dodania: 5 grudnia 2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” zaprasza na lodowisko miejskie. W poniedziałek, 3 grudnia otwarte zostało lodowisko miejskie przy ul. Tysiąclecia 25 w Wodzisławiu Śląskim (przy Szkole Podstawowej nr 5).

więcej >>
Data dodania: 30 listopada 2018

Ogłoszone zostały konkursy ofert na realizację w 2019 roku zadań publicznych. Z ich treścią można się zapoznać w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rybnika.

więcej >>
Data dodania: 29 listopada 2018

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego przygotował polską wersję Europejskiego Standardu Certyfikacji dla europejskiej sieci szlaków rowerowych – EuroVelo. Do tej pory w wielu publikacjach i dokumentach dotyczących tworzenia infrastruktury rowerowej często ich autorzy powoływali się na tzw. „standard EuroVelo”, czyli Europejski Standard Certyfikacji dla europejskiej sieci szlaków rowerowych.

więcej >>
Wyszukiwarka