Lista wydarzeń
Wodzisław Śląski, 27 kwietnia 2019

Teatr Tańca Memento zaprasza na kolejną premierę teatralną do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Tym razem grupa wystawi spektakl pt. „Sekrety morza”. Premiera odbędzie się w sobotę, 27 kwietnia o 17:00 w WCK.

więcej >>
Rybnik, 27 kwietnia 2019

Social Language Meeting to spotkanie dla osób zainteresowanych niezobowiązującymi rozmowami w obcych językach. Odbywa się w co drugą sobotę w halo! Rybnik.

więcej >>
Wodzisław Śląski, 28 kwietnia 2019

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kwietniowe "Rodzinne Spotkania z Teatrem". W niedzielę, 28 kwietnia o godz. 16:00, mali widzowie wraz z rodzinami zobaczą spektakl muzyczny „Koziołek Matołek i jego przygody”.

więcej >>
Rybnik, 28 kwietnia 2019

Zdjęcia zostały wykonane w zabytkowym kompleksie szpitalnym „Juliusz” w Rybniku. Celem cyklu jest przedstawienie nie tylko piękna szpitala, które obecnie jest naruszone upływem czasu, ale również odtworzenie ciągle uwięzionych w jego starych murach ludzkich losów.

więcej >>
28 kwietnia 2019 - 29 kwietnia 2019
Autor: PITGORZYCE

X JUBILEUSZOWY KONCERT PAPIESKI upamiętniający pomordowanych mieszkańców Rogowa, w kościele pw. NSPJ w Rogowie Wykonawcy: MIX ORCHESTRA pod dyrekcją Adama Bobra, TRZECH TENORÓW w składzie: Marian Chrobok, Piotr Koprowski, Piotr Nikiel. WSTĘP WOLNY!!!

więcej >>
Kalendarium wydarzeń
Wyszukiwarka