Lista wydarzeń
24 września 2019

W ramach działań powiatowych dla mieszkańców, we wtorek 24 września w domu książęcym, w sali żyrandolowej na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się wernisaż wystawy grafik w technice własnej pt. „KALMARYZACJA”. Autorem ekspozycji jest Piotr Dziewanowski, urodzony w Gdańsku w 1983 roku. Początek ...

więcej >>
Rybnik, 25 września 2019

Zapraszamy do niezwykłej zabawy z klubem gier narodów świata. Dowiemy się o historii każdej gry, zaczerpniemy dużo pozytywnej energii ze wspólnie spędzonego czasu. Przedstawimy gry z Francji (le passe-trappe), Łotwy (novuss), Indii (carom), Kanady (crocinole).

więcej >>
Rybnik, 27 września 2019

9 sierpnia 2019 r. w DK Chwalowice odbyło się wydarzenie "Uczymy Breaka" - pokaz tańca breakdance. Jego autorami byli niesamowici młodzi ludzie ze Śródmieścia Rybnik. Projekt wywołał niewątpliwie wiele emocji wśród jego wykonawców oraz publiczności, natomiast Tomasz Wiśniewski uchwycił je na swoich ...

więcej >>
Rybnik, 28 września 2019

Social Language Meeting to spotkanie dla osób zainteresowanych niezobowiązującymi rozmowami w obcych językach. Odbywa się w co drugą sobotę w halo! Rybnik.

więcej >>
Rybnik, 28 września 2019

Z okazji Światowego Dnia Turystyki w punkcie halo! Rybnik, na dziedzińcu oraz deptaku odbędzie się wydarzenie prezentujące turystykę, kulturę i rzemiosło Subregionu Zachodniego. W programie m.in. ekspozycja punktów informacji turystycznej oraz przegląd oferty regionalnych twórców.

więcej >>
Wodzisław Śląski, 28 września 2019

W sobotę, 28 września w Club Amber odbędzie się koncert zespołu HERN, tworzącego muzykę z gatunku hard rock.

więcej >>
Kalendarium wydarzeń
Wyszukiwarka