Opis wydarzenia
Data wydarzenia: 8 grudnia 2018

Improwizowany Show w Wodzisławskim Centrum Kultury


Śmieszny skecz można stworzyć na żywo, bez przygotowania - przekonasz się o tym w Wodzisławskim Centrum Kultury podczas komediowego wieczoru z teatrem improwizacji „To Mało Powiedziane”, który odbędzie się w sobotę, 8 grudnia br. o godz. 18:00.

„Improwizowany show” to skecze tworzone na żywo do sugestii publiczności. Nic nie jest przygotowywane wcześniej, nie zobaczysz tutaj powtarzalnych żartów ani scenariusza. Co więcej, sam będziesz miał wpływ na tworzenie komediowych scenek. Będzie nieprzewidywalnie, zabawnie i niepoprawnie!

Teatr improwizacji „To Mało Powiedziane” wystąpi przed wodzisławską publicznością po raz drugi.

Wszystko dzieje się na żywo i za każdym razem pojawiają się inne sugestie, więc nie ma dwóch takich samych spektakli. Daje to pewność, że nikt inny nigdy nie zobaczył i nie zobaczy tego, co publiczność tego dnia w Wodzisławskim Centrum Kultury.

- To będzie kolejne spotkanie z artystami Teatru Improwizacji „To Mało Powiedziane” na deskach WCK. Wrześniowy spektakl cieszył się niemałym zainteresowaniem i jestem przekonany, że również grudniowy będzie doskonałą propozycją na zimowy wieczór – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

 

Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu imprezy do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

Informacje na www.wck.wodzislaw.pl

Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

Źródło: WCK


Data
08.12.2018
Położenie
w centrum miasta
Rodzaj wydarzenia
Kulturalne
Region turystyczny
Śląsk
Adres
Kubsza 17
Wodzisław Śląski
Kontakt
tel. 324554855
email: sekretariat@wck.wodzislaw.pl
www: wck.wodzislaw-slaski.pl
Kalendarium wydarzeń
Wyszukiwarka